13 hodnocení

Formátování desek

Formátování dutinkových a plných desek Makrolonu za jednotnou cenu - paušálem.

Skladem
Kód: 251
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Kategorie: Makrolon
Formátování desek
Tip

Pokud si přejete vámi objednané formáty desek dále naformátovat, přidejte položku formátování desek do své objednávky a v poznámce uveďte rozměry.

U komůrkových desek uveďte 1. rozměr = šířku desky (otvory dutinek), 2. rozměr = délku desky (dutinky jdou rovnoběžně s délkou desky) - viz.obrázek.
Počítejte s prořezem cca 4 mm na každém řezu pilou, přesnost formátování cca +/- 2 mm. Nejmenší možný formát po dělení je cca 150 * 150 mm.
Řežeme jen pravoúhlé tvary.

Trapézové desky z polykarbonátu a PVC řežeme pouze příčně, tzn. desky zkracujeme z původní délky např. 6000 mm na požadovanou délku (podélné řezání - zúžení neprovádíme).
Cena rovněž za jednotnou cenu - paušálem.

POZOR!!! ... Plné polykarbonátové desky v síle 6 mm a v rozměrech 6x2100x4000,5000 a 6000 mm z důvodu velké hmotnosti a obtížné manipulace na pile... NEFORMÁTUJEME.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Z důvodu obtížné manipulace by mohlo dojít k poškození a poškrábání těchto desek. Tyto desky tedy prodáváme pouze v celých deskách.

Formátování doplňků, lišt, profilů apod. neprovádíme.